پرشیا خودرو به‌عنوان نماینده فروش و خدمات پس از فروش ب‌ام‌و در ایران، قصد دارد ب‌ام‌و سری ۷ جدید را در نمایشگاه خودرو تهران به نمایش بگذارد.

شرکت پرشیا خودرو به‌عنوان نماینده فروش و خدمات پس از فروش محصولات ب‌ام‌و در ایران قصد دارد طیف وسیعی محصولات ب‌ام‌و در ایران را در نمایشگاه خودرو تهران در معرض بازدید علاقه‌مندان قرار دهد. مزدا موسوی، مدیر ارشد بازاریابی پرشیا خودرو در این زمینه گفت:در نمایشگاه قصد داریم با طیف وسیعی از محصولات ب ام و حضور پیدا کنیم. یکی از شاخص‌ترین خودروهایی که در نمایشگاه خودرو تهران در شهر آفتاب به نمایش در خواهد آمد نسل جدید ب‌ام‌و سری7 به‌عنوان بزرگ‌ترین و لوکس‌ترین خودرو ب‌ام‌و است. به‌علاوه پرشیا خودرو در کنار سری 7 جدید، چند نمونه از خودروهای اسپرت شرکت ب‌ام‌و را نیز در این نمایشگاه به نمایش خواهد گذاشت که قطعا علاقه‌مندان این برند و عموم بازدیدکنندگان را غافلگیر خواهد کرد. وی افزود:پرشیا خودرو در زمینه خدمات پس از فروش محصولات ب‌ام‌و اقدامات متعددی را برنامه‌ریزی کرده است و بخشی از غرفه پرشیا خودرو در نمایشگاه به معرفی طرح‌ها و برنامه‌های خدمات پس از فروش محصولات ب‌ام‌و در ایران اختصاص خواهد یافت.
 نمایشگاه خودرو تهران در روزهای 26 تا 30 بهمن با حضور شرکت‌های داخلی و بین‌المللی در سایت نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار خواهد شد.