بنز مدل ۲۰۱۸ GLA را رونمایی کرد.تغییراتی در ظاهر این کراس‌اور انجام شده که از میان آن‌ها میتوان به تغیرات در سپرهای عقب و جلو و تغیر در چرخ‌ها اشاره کرد.


داخل ماشین اما طراحی بصورت جدی تغیر کرده است مثل طراحی صندلی‌ها و همچنین استفاده از رنگ چوب سیاه و خاکستری به جای قهوه‌ای در داشبورد و در قسمت داخلی درها،بطور کلی طراحی GLA جدید از‌مدل های قبلی به مراتب جذاب‌تر و مدرن تر است.
بنز مدل جدید GLA را با یک صفحه نمایش ۸ اینچی با رزولوشن بالا مجهز کرده است،همچنین این ماشین دارای دوربین پارک و دوربین ۳۶۰ درجه است.در هدلایت‌ها از LED استفاده شده که حدود ۷۰ درصد در مصرف برق ماشین نسبت به چراغ‌های هالوژن یا زنون صرفه‌جویی می‌شود.  

روی این کراس‌اور پکیج آفرود وجود دارد که امکان افزایش ارتفاع تا ۱.۲ اینچ برای بهبود دهی تعلیق در زمان آفرود را فراهم می‌سازد.
سه نسخه از GLA در سال ۲۰۱۸ عرضه خواهد شد که مشخصات موتورهای آن‌ها بشرح زیر است:
موتور GLA250 توربوشارژ ۲لیتیری است و امکان تولید نیرویی برابر با ۲۰۸ اسب بخار در دور موتور ۵۵۰۰ با گشتاور ۲۵۸ پوند بر فوت را به راننده می‌دهد.موتور این ماشین هفت سرعته و دوکلاچه است و سیستم انتقال قدرت دیفرانسیل جلو می‌باشد.بنز مدت زمان صفر تا صد این ماشین ۷.۲ ثانیه اعلام کرده است.
مشخصات موتور GLA250 4Matic هم مشابه GLA250 است و فقط سیستم انتقال قدرت در این نسخه بصورت AWD است و همین باعث کاهش مدت زمان صفر تا صد این ماشین به اندازه ۰.۱ ثانیه شده است. 

و اما نسخه GLA45 4Matic که در صدر تمام نسخه‌های GLA قرار می‌گیرد موتوری متفاوت نسبت به نسخه‌های دیگر دارد.موتور این مدل ۲لیتری توربوشارژ با قدرت ۳۷۵ اسب بخار در دور موتور ۶۰۰۰ است و گشتاور آن ۳۵۰ پوند بر فوت بین دور موتور ۲۲۵۰ تا ۵۰۰۰ می‌باشد.سیستم انتقال قدرت در این نسخه AWD  و موتور دوکلاچه با ۷ سرعت تنظیم شده است.صفر تا صد این نسخه ۴.۳ ثانیه و حداکثر سرعت این نسخه ۲۵۰ کیلومتر بر ساعت است که با نصب پکیج مخصوص این نسخه می‌توان سرعت را تا نزدیک به ۲۷۰ کیلومتر بر ساعت ارتقا داد.