جدیدترین شرایط فروش ایرتویا برای محصولات تویوتا و لکسوس، امکان خرید اقساطی این خودرو، دریافت تخفیف های نقدی و کمک هزینه سفرهای تابستانی ویژه مرداد 96 فراهم شده است.

شرکت ایرتویا نماینده انحصاری تویوتا در ایران، جدیدترین بخشنامه فروش تابستانه خود را اعلام کرد. در این بخشنامه، شرایط فروش نقدی و تسهیلاتی جدیدی برای محصولات این شرکت اعلام شده است. شرایط متنوعی که در آن برای اولین بار شاهد استفاده از پکیج مسافرتی هستیم.
در بخشنامه جدید تخفیف های نقدی، کمک هزینه نقدی سفرهای تابستانی، بیمه بدنه یکساله رایگان، تحویل فوری و تسهیلات بدون بهره و... در نظر گرفته شده است. ضمن آنکه علاوه بر افزایش سقف پوشش بیمه بدنه در این بخشنامه جدید شاهد افزایش بیمه سرقت لوازم و قطعات هستیم.

خریداران نقدی تویوتا پریوس از هدیه ویژه سه میلیون و پانصد هزار تومانی به صورت تخفیف نقدی به علاوه سه میلیون تومان کمک هزینه سفرهای تابستانی بهرمند خواهند شد. لازم به ذکر است، به خریداران تیپ3 و تیپC پریوس در شرایط اقساطی بدون کارمزد نیز کمک هزینه نقدی 3میلیون تومانی سفرهای تابستانی تعلق می گیرد.
در بخشنامه جدید تویوتا راوفور در دو تیپ T3-V و T3-E با شرایط متنوع به فروش می رسد و مشتریانی که تیپ T3-V را به صورت نقدی خریداری می نمایند از 4میلیون تومان تخفیف نقدی و 3میلیون تومان کمک هزینه سفرهای تابستانی بهرمند خواهند شد.
همچنین خریداران تیپ T3-V تویوتا راوفور در شرایط اقساطی بدون کارمزد نیز از 3میلیون تومان کمک هزینه سفرهای تابستانی بهرمند خواهند شد. برای خریداران نقدی تیپ T3-E نیز بیمه بدنه یکساله رایگان در نظر گرفته شده است.
لازم به ذکر است در بخشنامه جدید ایرتویا، به تمامی خریداران محترم لکسوس NX300h، هدیه ویژه 7سال یا 200 هزار کیلومتر گارانتی تعویض باتری با ولتاژ بالای سیستم هیبرید تعلق می گیرد.