امروز: یکشنبه,4 تیر 1396
فروش اقساطی خودرو خبرخوان

تبلیغات

سپند خودرو

بازار سیاه فروش حواله پژو ۲۰۰۸ ایران خودرو راه افتاد

در حالی هنوز سه روز از فروش پژو ۲۰۰۸ توسط شرکت ایران خودرو نگذشته که بازار سیاه خریدو فروش حواله آن راه افتاده است.

احتمال آغاز پیش فروش پژو 508 از هفته آینده

خودروسازی فرانسوی پژو در نظر دارد در هفته‌های آینده شوکی به بازار خودروی ایران وارد کرده و با اعلام پیش‌فروش نسخه ۵۰۸ خود این خودرو را روانه بازار کند.

با رای هیات عمومی دیوان عدالت اداری:

توقف خودرو از سوی ماموران پلیس راهور بدون احراز تخلف ممنوع شد

بخشنامه پلیس راهور که به ماموران اجازه می‌داد بدون مشاهده تخلف نسبت به متوقف نمودن خودرو اقدام کنند خلاف قانون تشخیص و ابطال شد.

دوئل مجدد شورای رقابت و خودروسازان برای افزایش قیمت خودرو / چه کسی پیروز می شود

بار دیگر خودروسازان بر شیپور افزایش قیمت خودرو دمیده اند اما شورای رقابت از این درخواست اظهار بی اطلاعی کرده؛ درخواستی که به اعتقاد بسیاری از کارشناسان منطقی نیست.

شرایط پیش فروش پژو 2008 ایران خودرو اعلام شد - تیر 96

شرایط پیش فروش پژو 2008 توسط ایران خودرو ویژه تیر 96 اعلام شد.

پیش فروش پژو 2008 ایران خودرو از اول تیر 96 آغاز می شود

زمان قطعی پیش فروش خودروی جدید پژو 2008 از سوی ایران خودرو اعلام شد.

موضع غیر شفاف شورای رقابت در قیمت گذاری خودرو

شورای رقابت در حالی پنجمین سال ماموریت خود را در قیمت‌گذاری خودرو پشت‌سر می‌گذارد که طی سال‌جاری به‌دلیل نداشتن موضعی ثابت در مورد قیمت خودروها، مشتریان و بازار را به نوعی دچار بلاتکلیفی کرده است.در کنار شورای رقابت البته وزارت صنعت، معدن و تجارت نیز در این بلاتکلیفی مقصر به‌نظر می‌رسد، چه آنکه اطلاعات موردنیاز برای بررسی قیمت خودروها را با تاخیر در اختیار شورا قرار داده است.

پارس خودرو : شرکت جهان نوین آریا نماینده رسمی نیسان در ایران نیست

در حالی شرکتی به نام "جهان نوین آریا" خود را به عنوان نمایندگی رسمی شرکت نیسان ژاپن در ایران معرفی می‌کند که مدیرعامل پارس خودرو می‌گوید فقط ما نماینده انحصاری واردات و عرضه محصولات نیسان در ایران بوده و دیگر ادعاهای صورت گرفته در این زمینه صحت ندارد.

احتمال آغاز پیش فروش پژو 2008 از هفته آینده - خرداد 96

پژو 2008 در حالی به‌عنوان اولین خودرو پسا برجامی کشور هم‌اکنون در حال تولید است که به احتمال فراوان طی دو هفته انتهایی خردادماه پیش‌فروش و تحویل آن به مشتریان نیز از اواخر تابستان آغاز خواهد شد. آن طور که منابع رسمی عنوان کرده‌اند، تمام امور مربوط به‌پژو 2008 اعم از فروش و خدمات پس از فروش، در ایکاپ (شرکت مشترک ایران خودرو و پژو) پیگیری خواهد شد.

رئیس شورای رقابت :

اعلام قیمت‌های جدید خودرو شاید هفته آینده

رئیس شورای رقابت با بیان اینکه به زودی قیمت های جدید انواع محصولاتی که در چارچوب دستورالعمل شورای رقابت هستند را تعیین می کنیم، گفت: هنوز مستندات خودروی ۲۰۰۸ به شورای رقابت ارسال نشده است.

حکم پلمپ 94 لیزینگ خودرو غیر مجاز صادر شد

فعالیت گسترده لیزینگ‌های غیر مجاز، منتهی به صدور حکم پلمب ۹۴ مورد از این شرکت‌ها شد.

معاون نظارتی بانک مرکزی:

فعالیت غیر مجازهای بازار پول در سال 96 پایان می یابد

معاون نظارتی بانک مرکزی گفت: سال 1396 سال ساماندهی بازار غیرمتشکل پولی خواهد بود چراکه به اذن قوانینی که اختیارات قابل توجهی به بانک مرکزی داده است، می توان از فعالیت غیرمجازها و ایجاد اینگونه موسسه ها جلوگیری کرد.

تردید کمپانی هیوندای‌ برای انتخاب نماینده در آشفته بازار خودروی‌ ایران

گروه خودروسازی هیوندای موتورز کره جنوبی که خودروهایی مورد پسند عامه را تولید می‌کند هم اکنون با دو نماینده در بازار خودروی ایران فعال است؛ اقدامی که تاکنون کمتر سابقه داشته است.

آی آر لیزینگ گزارش می دهد:

از شیر مرغ تا جان آدمیزاد در موسسات ثبت شرکت/ تمامی تخلفات اقتصادی در دسترس مشتریان!

به گفته مقامات مسول در سال های اخیر تعداد شرکت های ثبت شده در ایران از 1 و نیم میلیون شرکت گذر کرده که این رقم در مقایسه با کشور عراق که تنها 50 هزار شرکت ثبت شده را در خود گنجانده رقم بسیار بالایی است.

شفاف سازی عملکرد دولت یازدهم در واردات خودرو

بررسی تجربه کشورهای موفق در هر صنعتی نشان می‌دهد جز با رقابت و بهره‌برداری از الگوهای قوی به اهداف پیش‌بینی شده خود دست نیافته‌اند. در این میان، خودرو نیز یکی از بارزترین این صنایع است.

تولید انبوه خودروهای کره‌ای در ایران آغاز شد

با اجرایی شدن برجام شرکت خودروسازی هیوندای کره جنوبی به ایران بازگشت و هم‌اکنون نیز به دنبال گسترش فعالیتهای خود در صنعت خودرو است.

زیمنس آلمان و ایرانخودرو تفاهم نامه همکاری خود را امضا کردند

پس از مذاکرات انجام شده با شرکت زیمنس آلمان، تفاهمنامه همکاری‌ مشترک بین تام ایران‌ خودرو و این شرکت امضا شد.

به دلیل فشارهای آمریکا قرارداد پژو با ایران فسخ می شود ؟

در حالی که ایران خودرو و پژو با تولید مدل 2008 عملا قرارداد خود را وارد فاز اجرایی کرده اند، شایعه ای عجیب و البته مضحک، بازار سرمایه و بورس را کمی به هم ریخت. بر این اساس، شایعه شده که پژو قصد دارد به دلیل فشارهای آمریکا، قرارداد خود با ایران خودرو را فسخ کند، حال آنکه خودروساز فرانسوی به هیچ وجه به دنبال چنین اقدامی نیست.